Το συνέδριο με τίτλο “Κλινικά Φροντιστήρια Πνευμονολογίας 2020 – Από τον Γενικό στον Ειδικό”, το οποίο διοργάνωσε η ΕΝΘΕ σε συνεργασία με το ΕΚΟΓΕΝΙΑ, πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία στις 25-27 Σεπτεμβρίου στο Πόρτο Χέλι και είχε σαν στόχο να ενεργοποιήσει την ουσιαστική συνεργασία και επικοινωνία μεταξύ Πνευμονολόγων και Γενικών Ιατρών.
Ακολουθεί το πρόγραμμα και τα βίντεο από τις παρουσιάσεις…
[pdf-embedder url=”https://hcds.gr/wp-content/uploads/2020/09/ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΚΛΙΝΙΚΩΝ-ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΩΝ-ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΙΑΣ-2020-final-1.pdf” title=”ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΩΝ ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΙΑΣ 2020 – final”]