Η εκδήλωση που διοργανώνει η ΕΝΘΕ έχει ως αντικείμενα τη Χρόνια Αποφρακτική Πνευμονοπάθεια, το Άσθμα και τον Εμβολιασμό και θα πραγματοποιηθεί την 11η Ιανουαρίου 2020, στο Ξενοδοχείο “Αιγές Μέλαθρον”, στη Βέροια.
Με εκτίμηση
Ο Πρόεδρος
Ηρ. Τιτόπουλος
Ο Γεν. Γραμματέας
Σ. Τρύφων
Πρόγραμμα
[pdf-embedder url=”https://hcds.gr/wp-content/uploads/2019/12/GSK-Πρόγραμμα-ΧΑΠ-ΑΣΘΜΑ-ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΣ_ΒΕΡΟΙΑ-2.pdf” title=”GSK Πρόγραμμα ΧΑΠ – ΑΣΘΜΑ – ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΣ_ΒΕΡΟΙΑ -2″]