Αγαπητοί συνάδελφοι
H ΕΝΘΕ σε συνεργασία με το ΕΚΟΓΕΝΙΑ προσπαθεί να ενεργοποιήσει την ουσιαστική συνεργασία και επικοινωνία των Γενικών Ιατρών προς τους Πνευμονολόγους. Το σεμινάριο με τίτλο «Πνευμονολογικό Σεμινάριο Βορείου Ελλάδος – Από τον Γενικό Ιατρό στον Πνευμονολόγο», στοχεύει σε αυτή την αλληλεπίδραση.
Η πρώτη προσπάθεια πριν από 2 μήνες, στο Πόρτο Χέλι, έτυχε μεγάλης αποδοχής και μετέφερε αισιόδοξα μηνύματα και από τις δύο Ειδικότητες. Η επόμενη συνάντηση των δύο Ειδικοτήτων θα γίνει διαδικτυακά 27-28 Νοεμβρίου.
Σε κάθε τέτοια προσπάθεια η επιτυχία κρίνεται από την «ζωηρή» και ουσιαστική συμμετοχή σας. Θα ήταν τιμή μας να συμβάλετε σε αυτή την προσπάθεια.
Για την Οργανωτική Επιτροπή
Ο Πρόεδρος ΕΝΘΕ
Ηρ. Τιτόπουλος
Ο Γεν. Γραμματέας ΕΝΘΕ
Στ. Τρύφων
Η Πρόεδρος ΕΚΟΓΕΝΙΑ
Π. Περδικάκη
Please click the link below to join the webinar
Webinar ID: 95276414194
Passcode: 474606
πρόγραμμα
[pdf-embedder url=”https://hcds.gr/wp-content/uploads/2020/11/ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΙΚΟ-ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ-ΒΟΡΕΙΟΥ-ΕΛΛΑΔΟΣ-ΑΠΟ-ΤΟΝ-ΓΕΝΙΚΟ-ΙΑΤΡΟ-ΣΤΟΝ-ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟ-WEB-SCIENTIFIC-EVENT-4.pdf” title=”ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ – ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΕΝΙΚΟ ΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟ – WEB SCIENTIFIC EVENT -4″]
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την εγγραφή σας κάντε κλικ στο παρακάτω κουμπί