Η Εταιρεία Νοσημάτων Θώρακος Ελλάδος, διοργανώνει επιστημονική εκδήλωση με τίτλο “Η Επικαιρότητα των επόμενων ημερών”, την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου 2021, στο ξενοδοχείο Grecotel Astir – Egnatia, στην Αλεξανδρούπολη.
Θα προβληθεί χαιρετισμός από την Υφυπουργό Αρμόδια για θέματα Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και Ειδικής Αγωγής, κα Ζέττα Μακρή.
Με εκτίμηση
Ο Πρόεδρος
Ηρ. Τιτόπουλος
Ο Γεν. Γραμματέας
Σ. Τρύφων
Πρόγραμμα
[pdf-embedder url=”https://hcds.gr/wp-content/uploads/2021/09/Πρόγραμμα-Η-ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ-ΤΩΝ-ΕΠΟΜΕΝΩΝ-ΗΜΕΡΩΝ-4.pdf” title=”Πρόγραμμα Η ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΗΜΕΡΩΝ-4″]